Elbasan Arena në pritje të Shqipëri-Danimarkë - Shqiptari i Italisë

Lifestyle
Është përuruar pasditen e të mërkurës stadiumi “Elbasan Arena”, ku do të zhvillojë ndeshjet ekipi përfaqësues i futbollit. Ndeshja e radhës është ajo që do të luhet nesër, mes kuqezinjve dhe përfaqësueses së Danimarkës.
Në pritje të ndeshjes e duke i uruar kombëtares sonë një fitore të re, ja disa foto nga stadiumi i sapo ristrukturuar, kapaciteti i të cilit është rreth 13 mijë vende: