in

Asti Aksident në autostradën A7. Humb jetën një 30vjeçar shqiptar

Ende nuk dihen detajet e aksidentit. 30 vjeçari lë gruan dhe një foshnjë disamuajsh

Romë, 7 dhjetor 2012 – Një aksident rrugor i ka marrë jetën sot në mëngjes një shqiptari 30 vjeç rezident në Asti, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, siç nuk bëhet editur as dinamika e ngjarjes.

Aksidenti ka ndodhur në autostradën A7 në afërsi të Vogheras, mes Casei Gerola dhe Gropello. Ka qenë policia, ajo që i ka dhënë lajmin e hidhur të shoqes së re, nënë e një  djali disamuajsh.

 

Arrestohet me 2 kg kokainë 37 vjeçari Enver Meta

Kosi i Pavarësisë