in

“Gangnam Style” zbret në Tiranë

Këngëtari koreano-jugor PSY duket se do të jetë në Tiranë më 18 maj, i shoqëruar me balerinat që e shoqërojnë në videon e tij të famshme të këngës Gangnam Style. Këtë ka paralajmëruar një  klub nate në Tiranë.

PSY, ka nxjerrë së fundi një këngë të re, “Gentleman”, e para pas suksesit kolosal të korrur me “Gangnam Style”, që me rreth 1,6 miliardë klikime është shndërruar në videon më të parë në historinë e YouTube-it.

Oltremare. Një ekspozitë kolektive dedikuar Ibrahim Kodrës në 95-vjetorin e lindjes

Poligami, homofobi, drogë… moral dhe imoralitet, ofertat më ekstreme të fushatës zgjedhore